Grenco Science Jest 7 produktów

Grenco Science

Grenco Science jest wiodącą na światowym rynku marką produkującą zaawansowane technologicznie oraz przyjazne użytkownikowi przenośne vaponizery.  Jako pierwsza firma na świecie wprowadziła na rynek system grzałek specjalnie przystosowanych do olejków eterycznych  oraz aromaterapii ziołami.

 • Snoop Dogg G Pen Herbal
  Dostępny
  Oryginalny Snoop Dogg...

  Oryginalny Snoop Dogg G Pen Herbal zawierający uznawane przez Grenco Science certyfikaty, od jedynego oficjalnego dystrybutora produktów Grenco Science w Polsce. Sygnowany przez Snoop Dogg'a G Pen specjalnie skonstruowany do użytku z wysuszonymi ziołami i mieszankami aromaterapeutycznymi. G Pen Herbal nie jest przeznaczony do vaporyzowania olejków eterycznych ani e-liquidów!

  Oryginalny Snoop Dogg G Pen Herbal zawierający uznawane przez Grenco Science...

  Oryginalny Snoop Dogg G Pen Herbal zawierający uznawane przez Grenco Science certyfikaty, od jedynego oficjalnego dystrybutora produktów Grenco Science w Polsce. Sygnowany...

 • Dostępny
  G Pen Vaporizer...

  Idealny do vaporyzowania olejków eterycznych zarówno o bardzo niskiej jak i wysokiej lepkości. Nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!

  Idealny do vaporyzowania olejków eterycznych zarówno o bardzo niskiej jak i wysokiej...

  Idealny do vaporyzowania olejków eterycznych zarówno o bardzo niskiej jak i wysokiej lepkości. Nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!

 • Dostępny
  Snoop Dogg G Pen Oil...

  Sygnowany przez Snoop Dogg’a G Pen vaporizer do olejków eterycznych, idealny do zarówno do olejków o bardzo niskiej jak i wysokiej lepkości. Grzałka wystarcza na 5 - 6 tygodni w zależności od intensywności użytkowania.G Pen Oil Essential nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!

  Sygnowany przez Snoop Dogg’a G Pen vaporizer do olejków eterycznych, idealny do zarówno...

  Sygnowany przez Snoop Dogg’a G Pen vaporizer do olejków eterycznych, idealny do zarówno do olejków o bardzo niskiej jak i wysokiej lepkości. Grzałka wystarcza na 5 - 6 tygodni...

 • Dostępny
  Snoop Dogg MicroG Oil...

  Sygnowany przez Snoop Dogg’a MicroG vaporizer do olejków eterycznych. Zestaw zawiera:- 1 Baterię MicroG.- 2 Atomizery Micro G.- 1 Ustnik MicroG.- 5 Nakładek na ustnik.- 1 MicroG Tool.- 1 Ładowarkę USB.- Opakowanie. Grzałka wystarcza na 5 - 6 tygodni w zależności od intensywności użytkowania.MicroG Oil Essential nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!

  Sygnowany przez Snoop Dogg’a MicroG vaporizer do olejków eterycznych. Zestaw zawiera:-...

  Sygnowany przez Snoop Dogg’a MicroG vaporizer do olejków eterycznych. Zestaw zawiera:- 1 Baterię MicroG.- 2 Atomizery Micro G.- 1 Ustnik MicroG.- 5 Nakładek na ustnik.- 1...

 • Dostępny
  Piersiówka HUF G

  Elegancka piersiówka wykonana ze stali nierdzewnej stanowiąca jednocześnie schowek na vaporizer Original MicroG do olejków eterycznych. Piersiówka ma wymiary 11 x 6,5 x 2 cm oraz pojemność 88 mililitrów. Original MicroG nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!

  Elegancka piersiówka wykonana ze stali nierdzewnej stanowiąca jednocześnie schowek na...

  Elegancka piersiówka wykonana ze stali nierdzewnej stanowiąca jednocześnie schowek na vaporizer Original MicroG do olejków eterycznych. Piersiówka ma wymiary 11 x 6,5 x 2 cm...

 • Dostępny
  JAG MicroG Vaporizer...

  Sygnowany przez JAG MicroG vaporizer do olejków eterycznych, idealny do olejków o średnim i wysokim współczynniku lepkości. MicroG Oil Essential nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!

  Sygnowany przez JAG MicroG vaporizer do olejków eterycznych, idealny do olejków o...

  Sygnowany przez JAG MicroG vaporizer do olejków eterycznych, idealny do olejków o średnim i wysokim współczynniku lepkości. MicroG Oil Essential nie jest przeznaczony do...

 • Dostępny
  ZEDS DEAD Original...

  Vaporizer do olejków eterycznych Original MicroG sygnowany przez ZEDS DEAD. MicroG Oil Essential nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!ZEDS DEAD Original MicroG nie jest kompatybilny z produktami MicroG Herbal ani z MicroG Vaponizer Essential Oil.

  Vaporizer do olejków eterycznych Original MicroG sygnowany przez ZEDS DEAD. MicroG Oil...

  Vaporizer do olejków eterycznych Original MicroG sygnowany przez ZEDS DEAD. MicroG Oil Essential nie jest przeznaczony do vaporyzowania suszonych ziół ani e-liquidów!ZEDS DEAD...